Vizyonumuz - Develi Beyaz Eşya Servisi 0545 430 49 99

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Beyaz eşyalarınız olan buzdolabı, Çamaşır makinesı, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, mutfak robotu, Çamaşır kurutma makinesi, ütü ve minik ev aletleri hayatınızın büyük gereksinimlerini büyük ölçüde karşılamaktadırlar. Arızalandıkları takdirde düzgüsel olarak yaşamınızda bazı şeylerin yarım kalmaması için derhal onarım ve bakımının yapılması gerekir. Beyaz eşyalarınızın ve kombilerinizin arızalanması durumunda İlk olarak Develi Beyaz Eşya Servisi’ni aramanızı tavsiye ediyoruz. Bazı tüketiciler arızaları kendileri onarım etmek isterler veya bilgisiz servis elemanlarına ucuz fiyata tamir ettirmek isterler, fakat arıza daha çok büyür.

Yalnız beyaz eşyalar cihazlarınızın değil, kombilerinizin ve peteklerinizin bakımını ve temizliğini de yapmaktayız. Kış mevsiminden önce kombi bakımını ve petek temizliğini yaptırmanız, ısı tasarrufu açısından, sıcak bir kış mevsimi geçirmeniz ve maliyet açısından için yararlıdır.

Beyaz eşyalar, değerli cihazlar olduğunun bilincinde olan Develi Beyaz Eşya Servisi meydana getirilen tüm bakım ve onarım ile beyaz eşyalarınızın ekonomik değerini artırmaya yönelik orijinal yedek parça kullanmaktayız. Bundan dolayı her zaman Develi Beyaz Eşya Servisi işini doğru, kusursuz yaparak %100 müşteri memnuniyetini geliştirmeye çalışan bir firmadır.

Develi Beyaz Eşya Servisi olarak Hizmet Verdiğimiz Cihazlar:

Çamaşır Makinesi

Çamaşır Kurutma Makinesi

Bulaşık Makinesi

Buzdolabı

Kombi

Ankastre Fırın

Klima

Şofben

Elektrikli Süpürge


ve diğer ufak ev aletlerinin bakım ve onarımlarını yapmaktayız.