Develi Beyaz Eşya Servisi - Develi Beyaz Eşya Servisi 0545 430 49 99

Develi Beyaz Eşya Servisi

Develi Beyaz Eşya Servisi, Develi’de kurulmuştur ve kurulduğu günden beri kazandığımız deneyimle, beyaz eşyalarda olan arızaların tespiti ve çözümü konusunda sektörde uzman bir firmayız. Develi Beyaz Eşya Servisi her marka beyaz eşyalarınızı adresinizden alarak, atölyemizde bakım ve onarımını yapıp adresinize teslim etmekteyiz. Develi Beyaz Eşya Servisi sürekli olarak sektöre yeni servis elemanları da yetiştirmektedir. Çünkü Develi Beyaz Eşya Servisi, alanında deneyimli eğitici usta öğreticilerden oluşmaktadır. 

Develi Beyaz Eşya Servisi


Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, çamaşır kurutma makinesi, ve küçük ev aletleri hayatınızın gereksinimlerini büyük ölçüde karşılarlar. Arızalandıkları takdirde ihtiyaçlarınızın yarım kalmaması için hızlı bir biçimde bakımının ve tamir yapılması gerekir. Beyaz eşyalarınızın ve kombilerinizin arızalandığı zaman Develi Beyaz Eşya Servisi’ni aramanızı tavsiye ediyoruz. Kullanıcıların bazıları arızaları kendileri yapmak isterler veya bilgisiz kişilere ucuz fiyata tamir ettirmek isterler, böylece arıza daha çok büyür.

Beyaz eşyalarınızın, değerli cihazlar olduğunun bilincinde olan Develi Beyaz Eşya Servisi yapılan tüm servis hizmetleriyle beyaz eşyalarınızın ekonomik kıymetini artırması açısından orijinal yedek parça kullanmaktadır. Bu sebeple her vakit Develi Beyaz Eşya Servisi işini doğru, sorunsuz yaparak %100 müşteri memnuniyeti için çalışan bir firmadır.

Sadece beyaz eşyalarınızın değil, kombilerinizin, peteklerinizin bakımını da yapmaktayız. Kış mevsimi gelmeden önce kombilerinizin bakımını ve peteklerinizin temizliğini yaptırmanız, tasarruf açısından, sıcak bir kış geçirmeniz ve ekonomi açısından çok faydalıdır.