Develi Buzdolabı Servisi

Develi Buzdolabı Servisi

Develi Buzdolabı Servisi ekibimiz sizlere sürekli garantili ve çözüm odaklı servis anlayışıyla hizmet vermektedir. Daha çok mutfaklarda kullanılan buzdolaplarınız, ne vakit nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı belli olmayabiliyor. Çünkü buzdolaplarınıza rutin bakım yaptırmış olsanız da, bazen elektrik tesisatından yahut parçalarla  ilgili arızalar çıkmaktadır.

Develi Buzdolabı Servisi


Develi Buzdolabı Servisi olarak, Buzdolabınızın ve her türlü beyaz eşyalarınızın garantili bakım ve onarımını en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Firmamız yaptığı tüm işlemlerde teknik servis kalitesi ile çalışmaktadır. Ek olarak firmamız müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi görev edinmiştir. Develi Buzdolabı Servisi olarak yapacağımız tamir ve bakım işlemleri için, cihazınız 1 yıl garantimiz altındadır.

Buzdolaplarınızın, montaj, bakım veya tamirat işlemleri ile ilgili teknik servis sektöründe bilgi ve deneyime sahip olan teknik ekibimiz ile servis hizmeti vermekteyiz. Buzdolabınızın söylemiş olduğunuz  problemlerine göre lüzumlu kontrollerini yaparak, arızanın sebebini bulmaktayız. Sonra da Buzdolaplarınızda, parça değişimi gerekiyorsa, orijinal yedek parçalarla arızalı parçayı değiştirmekteyiz.

Develi’nin bütün mahallelerine, hizmet sunan ve bu anlamda da nitelikli işçilik ilkesi ile yola çıkan firmamız her vakit bu mevzuda kusursuz müşteri memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir.