Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz

Develi Beyaz Eşya Servisi, Develi’de 2007 senesinde kurulmuştur ve geçen zaman sürecinde kazandığımız deneyimle, beyaz eşyalarda oluşan arızaların tespiti ve çözümü mevzusunda tam uzman bir firmayız. Develi Beyaz Eşya Servisi her türlü beyaz eşyalarınızı gerekirse adresinizden alarak, atölyelerinde bakım ve onarımını yapıp tekrar adresinize teslim etmekteyiz. Servisimiz devamlı olarak sektöre yeni teknik elemanlar da yetiştirmektedirler. Çünkü Develi Beyaz Eşya Servisi, alanında deneyimli eğitici personellerden oluşmaktadır. Develi’de akla ilk gelen teknik servistir.

Sadece beyaz eşyalarınızın değil, kombilerinizin ve peteklerinizin bakımını ve temizliğini de yapmaktayız. Kış mevsiminden önce kombi bakımını ve petek temizliğini yaptırmanız, ısı tasarrufu açısından, sıcak bir kış mevsimi geçirmeniz ve maliyet açısından için faydalıdır.

Beyaz eşyalar, değerli cihazlar bulunduğunun farkında olan Develi Beyaz Eşya Servisi meydana getirilen bütün bakım ve onarım ile beyaz eşyalarınızın ekonomik kıymetini artırmaya yönelik özgün yedek parça kullanmaktayız. Bundan ötürü her vakit Develi Beyaz Eşya Servisi işini doğru, sorunsuz yaparak %100 müşteri memnuniyetini geliştirmeye çalışan bir firmadır.