Develi Uğur Servisi - Develi Elbiz Beyaz Eşya Servisi

Develi Uğur Servisi olarak 2007 yılından beri teknik servis hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız, konusunda uzman, deneyimli teknik ekibi ve orijinal Uğur marka yedek parçalar ile beyaz eşya konusunda güvenilir, doğru ve kaliteli teknik servis hizmeti üretmeyi misyon edinen firmamız yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile alanında uzmanlaşmış kadrosuyla Develi’de hizmetinizdedir. Orijinal yedek parça kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile verdiğimiz hizmetlere 1 yıl garanti veriyoruz. Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken bizi aramaktır. Uğur Derin Dondurucu motor arıza değişimini, derin dondurucu kompresör arıza değişimini, buzdolabı kompresör motor arıza değişimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


Develi Uğur Servisi


Isıtma-Soğutmada Develi Uğur Servisi

Uğur marka kombi, klima tamir, bakım, kalorifer tesisat ve petek temizliğini %100 garantili bir şekilde teknik servis personellerimiz sizlere en iyi hizmeti vermektedir.Sizler de ileriki zamanlarda yaşanacak sıkıntıların önüne geçmek için Develi Uğur Servisi firmamızı arayabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde ısıtma, sıcak su ve iklimlendirme amaçlı olarak kullanmakta olduğunuz kombi cihazlarınızın montaj, bakım ve onarım kombi servisi firmamıza bağlı, teknik donanımlı gezici servis aracımızla, adresinizde, özenle ve garantili olarak yapmaktayız.

Develi Uğur Servisi teknik ekibimiz sizlere daima garantili ve kesin çözüm odaklı teknik servisi hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem mutfakta hem de banyoda sürekli kullanılan beyaz eşyaların ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı, her zaman bilinmez. Çünkü beyaz eşyalarınıza bakım yaptırsanız dahi bazen elektrik tesisatı veya parça ile ilgili sorunlar aniden ortaya çıkabilmektedir.

Isıtma ve sıcak su ihtiyacında kombiler yoğun bir şekilde kullanıldığından herhangi bir arızada sizin de günlük hayatınızı etkileyecektir. Develi Uğur Servisi firmamız 15 yıllık bir deneyim ile kombi markanız ne olursa olsun sizlere adresinizde, garantili ve hesaplı bakım-onarım hizmeti sunmaktayız.

Develi’nin tüm mahallelerinde yoğun bir tempo ile tüm müşterilerimize yetişirken herhangi bir yedek parça ihtiyacında cihazlarınıza, Uğur markalı orijinal yedek parça temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kurumsal teknik servis hizmeti anlayışı ile kusursuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda profesyonel teknik servis hizmeti sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Develi Uğur Servisi olarak, herhangi bir arıza durumunda telefon numaramızdan günün 24 saatinde bizi aramanızı tavsiye ederiz.