Develi Beko Servisi - Develi Elbiz Beyaz Eşya Servisi

Develi Beko Servisi, 7/24 saat sürekli hizmet veren teknik servisimiz ile Develi, Tomarza, Yahyalı ve Yeşilhisar halkına en kaliteli teknik servis hizmeti vermeye çalışmaktadır. Teknik servis personelimiz, kurumsal vizyonun gereği olarak piyasanın gereklilikleri doğrultusunda sürekli öğrenimden geçirilmektedir. Develi Beko Servisi, beyaz eşyalarınız, klima ve şofben cihazlarınızda gelişmiş son sistem teknik ekipmanları ile siz değerli müşterilerine en hızlı servis hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır. Beko marka klima cihazlarınızdan yaz aylarında daha verimli şekilde yararlanmak için, yaz aylarına girmeden önce kesinlikle bakımlarının yapılması gerekmektedir. Develi Beko Servisi olarak tavsiyemiz bu konunun mutlaka dikkate alınmasıdır.
Develi Beko Servisi

Develi Beko Servisi ekibimiz sizlere daima, garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem mutfakta, bununla beraber banyoda yoğun bir halde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman ve ne şekilde bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Çünkü cihazlarınıza düzenli bakım yaptırsanız da, kimi zaman elektrik ya da parça ile ilgili sorunlar ansızın ortaya çıkabilir.

Rutin ihtiyaçların karşılanması adına Beko marka beyaz eşyalar, sık bir şekilde kullanıldığından herhangi bir arızada sizin yaşamınız da sekteye uğrayacaktır. Develi Beko Servisi olarak 15 yıllık bir deneyim ile Beko marka beyaz eşyanız ne olursa olsun sizlere yerinde, garantili ve hesaplı bakım-onarım sunmaktayız. Develi’de, yoğun bir gidişat ile tüm müşterilerimize hizmet verirken herhangi bir yedek parça ihtiyacı olduğunda, cihazlarınızın Beko markasının orijinal parçalarını temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kurumsal firma anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda profesyonel ve kaliteli hizmet sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Develi Beko Servisi olarak, telefon numaralarımızdan günün 24 saati kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve sorunlarıza çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

Develi Beko Servisi Olarak Tavsiyelerimiz:


Çamaşır Makinelerinde Oluşabilen Arızalar:

Banyolarda sık kullandığımız aygıt çamaşır makineleridir. Develi Beko Servisi firması olarak, çamaşır makinelerinde bize gelen sorunlardan bir tanesi de çamaşır makinesinin kapağının açılmaması sorunudur. Kapak açılmıyor ise öncelikle programın tamamlandığından emin olmanız gerekir. Program bittiyse makinenizin kapağı sinyal sesinden sonra açılacaktır. Ancak çamaşır makinesi kapağı program çalışmıyorken de açılmıyor ise arıza söz konusu olabilir, böyle durumlarda bize ulaştığınız takdirde, Develi Beko Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Bulaşık Makinelerinde Ortaya Çıkan Arızalar:

Bulaşık makinelerinde ise makinenin su almadığına dair bir takım şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Bu durumda, su giriş ventili veyahut su seviye şalteri dediğimiz parçalar teknik ekiplerimiz tarafından kontrol edilecektir. Makinenin su alma işlemi için, bu iki parçanın da eksiksiz bir şekilde çalışması gerekir. Bulaşık makinenize lüzumlu bakım Develi Beko Servisi ekibimiz tarafından yapılacak, arıza var ise en doğru yöntem ile onarılacaktır.

Telefon numaralarımız ile kurulacak iletişim sonrası lüzumlu informasyon akışını gerçekleştiren Beko Develi Servis firmamız, beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarım işlemlerini orijinal yedek parça ve kaliteli işçilik eşliğinde gerçekleştirmektedir.