Develi Altus Servisi - Develi Elbiz Beyaz Eşya Servisi

Develi Altus Servisi kurumsal firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimine dayanarak Develi'nin tüm mahalle ve bölgelerinde hizmet vermektedir. 15 senelik tecrübemiz, alanında uzman ve nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz Develi halkına güler yüzlü, kaliteli hizmet vermektedir. Sizler de servis isteklerinizi 7/24 çalışan Develi Altus Servisi’mizi arayıp bildirebilirsiniz.


Develi Altus Servisi


Develi'nin merkezinde ve tüm çevre mahallelerinde altus marka cihazlarınızın her türlü tamir, bakım, temizlik ve montaj gibi işlemlerini uygun fiyat ve Develi Altus Servisi 1 yıl garantili işçilik teknik servis hizmeti ile vermektedir.

Develi Altus Servisi kurulduğu günden, bu güne kadar her zaman hız ve kaliteli teknik servis konularına önem vermiş ve temelde de misyon olarak hız, kalite ve % 100 müşteri memnuniyeti ilkeleri üzerine kurulmuştur.

Yılların vermiş olduğu birikim ve deneyim ile alanında sertifikalı ve teknik ekibimiz Altus marka kombi cihazlarınızın adresinizde kontrollerini yaparak bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapılan incelemeler ile mevcut arızaların giderilmesi ve ileride doğacak sorunlara erken müdahale ile çözümler sunmaktadır. Çözümlerimize ve tavsiyelerimize istinaden müşterilerimizden alınan onay ile Develi Altus Servisi olarak arızalara müdahale edilmekte ve orijinal parça değişimi gibi işlemler yapılmaktadır.

Develi Altus servisi yapmış olduğu başarılı çalışmalarıyla ve evinizde bakım-onarım gibi servis hizmetleriyle diğer servislere oranla, müşterilerimiz tarafından daha çok tercih ediliyoruz. Çünkü Develi Altus servisi olarak teknik servis alanında 15 yıllık deneyim ve müşterilerimizin evinin düzenini bozmadan ve müşterilerimizin ahlaki değerlerine saygıyla hizmet veriyoruz.

%100 müşteri memnuniyetini sağlamak adına haftanın her günü, günün 24 saati teknik servis hizmeti sunan ve 15 yıldır Develi halıkının teveccühünü kazanan Develi Altus servisi çalışmalarına aynı titizliği ile devam etmektedir.

Türkiye’nin her yerinde bulunan Altus bayi ağı ve servis hizmetlerine güvenen tüketiciler, Altus markasını rahatlıkla tercih etmektedirler. Servisimizin yetiştirmiş olduğu deneyimli servis elemanlarımız sayesinde montaj, onarım, bakım işlemeleri en kısa zamanda yapılmakta ve 1 yıl garanti verilmektedir ayrıca Altus Develi servisi sayesinde Altus markasına olan talep artmaktadır.